03.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Заволодіння понад 5,7 млн грн бюджетних коштів під час закупівлі міських автобусів – повідомлено про підозру директору товариства


🔹За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактами заволодіння бюджетними коштами та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
🔹Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний продав комунальному підприємству Вишгородської міської ради два вживаних автобуса під виглядом нових. З метою заволодіння бюджетними коштами, він зазначив недостовірну інформацію щодо їх технічних характеристик в офіційних документах.
🔹На підставі акту приймання-передачі, на рахунок товариства перераховано понад 5,7 млн грн бюджетних коштів. Таким чином, спричинено збитки комунальному підприємству на вказану суму.
🔹Наразі до суду скеровано клопотання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді застави.
🔹Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу УСР в Київській області ДСР Нацполіції України.
🔹Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Джерело