28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

В зв’язку з аварійною ситуацією на центральній мережі, в частини мешканців нашого міста відсутнє газопостачання

20.11.2021р. Станом на 17:30 працівниками АТ “Київоблгаз” з метою відновлення газопостачання в м.Вишгород було проведено наступні роботи:

Проведено технічне регулювання та Запущено в роботу 29 газорегулюючих пунтів;

Відновлено газопостачання споживачам приватного сектору в кількості 589 об’єктів;

Відновлено газопостачання на багатоповерхові житлові будинки 35 об’єктів загальна кількість квартир складає близько 4038.
Перелік пущених будинків:
Б.Хмельницького, 1
Б.Хмельницького, 7
Гриненка, 1А
Дніпровська, 1
Дніпровська, 2
Дніпровська, 3
Київська, 2
Київська, 5
Київська, 6
Київська, 8
Київська, 8А
Київська, 8Б
Київська, 9
Київська, 11
Київська, 12
Мазепи, 1
Мазепи, 7
Мазепи, 10
Мазепи, 11
Мазепи, 12
Мазепи, 13/9
Шевченка, 6А
Шевченка, 6Б
Шевченка, 7А
Шолуденка, 6Б
Шолуденка, 8
Грушевського, 9
Кургузова, 10
Кургузова, 11
Кургузова, 11А
Лугова, 3
Симоненка, 2
Шкільна, 7
Шкільна, 7/1
Глібова, 43
У випадку якщо в когось з абонентів з даного переліку відпрацьованих будинків, відсутнє газопостачання просимо дзвонити на 104 , до Вас буде направлений екіпаж АДС для відновлення газопостачання.
Роботи з відновлення газопостачання будуть тривати до 22-ї години, просимо сприяти у доступі до газових приладів працівникам АТ «Київоблгаз».
Завтра о 8:30 ранку роботи по відновленню газопостачання будуть продовжені.

20.11.2021 В продовження теми відключення газу. На даний час в місті працює близько 150 фахівців газової служби. Деякі будинки ще перекривають, деякі вже почнуть підключати. З якою метою проводяться всі ці дії?.. Після того, як зник тиск на вході у місто на центральній мережі, на багатьох приладах, які працювали на той час, зникла подача газу. Після відновлення тиску, якщо прилади автоматично не перекрили подачу газу може відбуватись витік. Саме через це, службою газу перекриваються всі багатоквартирні будинки та вулиці у приватних секторах. Потім всіх почнуть запускати поступово перевіряючи, щоб не було витоків газу. Якщо тиск в системі буде стабільний, будинок увімкнуть. Якщо буде підозра витоку, будуть обходити всі квартири. Враховуючи це і просили мешканців перекривати крани. Вдома всім сидіти необов’язково, якщо впевнені, що у вас в помешканні все перекрито. Аварії вже ніякої немає. Все відновили ще вчора десь о 16.00Якщо ви відчули будь-яку проблему із газом, терміново звертайтесь на 104

19.11.2021 За інформацією АТ «Київоблгаз», в зв’язку з аварійною ситуацією на центральній мережі, в частини мешканців нашого міста відсутнє газопостачання. Прохання до всіх, в кого відсутній газ, перекрити вимикаючі пристрої (газові крани) перед газовими приладами. Завтра з 9 години ранку працівниками АТ «Київоблгаз» буде відновлюватися газопостачання у ваших домоволодіннях. Для цього необхідно буде надати доступи працівникам підприємства до ваших помешкань.

Виталий Сардак