26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Розпочинається кампанія із масштабного заліснення України в рамках програми Президента України «Зелена країна»

Вже у жовтні 2021 року розпочинається кампанія із масштабного заліснення України в рамках програми Президента України «Зелена країна». Ініціатива передбачає збереження та відтворення лісів, збільшення їх площі. Зокрема, у планах – висадити на території України 1 мільярд дерев у найближчі 3 роки. За 10 років площа лісів має зрости на 1 мільйон гектарів!

На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах.

У рамках програми Президента лісівники будуть висаджувати одно- і двохрічні сіянці деревних та чагарникових порід (залежно від місцерозташування) – акція “Створюємо ліси разом”.

Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.

ДП “Вищедубечанський лісгосп” долучився до запуску «Зеленої країни» і планує на території діяльності підприємства заходи, (які будуть проводить в залежності від погодних умов орієнтовно кінець жовтня- листопад), із посадки дерев – одно- і двохрічні сіянці сосни звичайної, то ж всі бажаючі можуть долучитись шляхом подання заявки у довільній формі із особистими даними (ПІБ,контактний номер телефону, електронна пошта за наявності):

– або на електронну пошту [email protected]

– написати в приватні повідомлення сторінки у Фейсбук m.me/vdlg.com.ua

Також долучитись до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс можна заповнивши спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом” на спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua

Контактні дані відповідальної особи за акцію “Створюємо ліси разом” по ДП “Вищедубечанський лісгосп”, (у якого можна уточнити деталі) – головний лісничий, Шиян Анатолій Іванович, тел 050-371-90-71