09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Безпека на дорогах – один із головних пріоритетів у роботі Нацполіції

Нещодавнє незалежне соціологічне дослідження показало нам, що громадяни найбільше побоюються стати жертвами дорожньо-транспортної пригоди (73% опитаних). Порушення ж правил дорожнього руху вважають найпоширенішим видом злочину (69% опитаних).
Це надзвичайно актуальне питання для Київщини. Адже столична область має найбільшу дорожню мережу, а також п’ять трас державного значення.
Безпека на дорогах – один із головних пріоритетів у роботі Нацполіції. Саме тому так багато уваги приділяється інформаційно-профілактичним заходам та адміністративно-штрафній практиці.
За ініціативою Міністерства внутрішніх справ України впроваджено сучасну систему автоматичної відеофіксації порушення швидкісного режиму!
Вже сьогодні, за результатами першого кварталу, можемо спостерігати результати нашої з Вами роботи! Чому нашої? Тому що не можливо створювати безпечне середовище без її безпосередніх учасників. В нашому випадку – це керманичі автотранспорту.
Дякую поліцейським, водіям, а також людям, які забезпечують безпеку дорожнього руху на Київщині за плідну і професійну роботу, за результатами якої маємо суттєве зниження ДТП з потерпілими на 43% і ДТП із смертельними наслідками на 57%. За цими цифрами стоять людські життя і людські долі!
Працюємо разом над безпекою на Київщині!
Take care…
Андрій Нєбитов