31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Червоний Хрест — за новою адресою

Як повідомила голова Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України Світлана Рулевська, у ці дні центр медико-соціальної допомоги Товариства переїжджає зі свого приміщення, що по вул. Симоненка, 5, на нове місце. Тепер він знаходитиметься на другому поверсі будинку по вулиці Шолуденка, 6. Тут щодня, окрім вихідних, з 9:00 до 16:00 можна буде отримати реабілітаційні та профілактичні процедури, зокрема, масаж, магнітотерапію, теплові процедури для суглобів, вимірювання тиску, рівня цукру та ін. Працюватиме й прокат допоміжних засобів пересування — милиць, ковіньок, інвалідних візків, ходунців, а також пральня (тел. для контакту: 0994906304, 0459652638).
Тим часом склад «Щедра поличка» залишається за старою адресою. Нині там триває невеличкий ремонт, працівники та волонтери організації облаштовують підвал для зберігання речей.
«Небайдужі вишгородці приносять багато жіночого, дитячого одягу. Ті, хто його потребує, у певні дні і години можуть вибрати для себе необхідне. Все, що залишається, волонтери відвозять у багатодітні та малозабезпечені родини району, у дитячі будинки області. Щоправда, є потреба у чоловічому одязі, його приносять мало, — розповіла Світлана Рулевська.
Після ремонту склад працюватиме у вівторок і четвер з 10:00 до 12:00».
Влас. інф.