01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Через контакт-центр МОЗ можна викликати мобільну бригаду для тестування на COVID-19

Всеукраїнський контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вдосконалюється новими послугами. Зокрема, з 26 листопада у тестовому режимі буде додана функція залишення запиту на виїзд мобільної бригади.
Про це повідомляє МОЗ.
«Ми запускаємо можливість залишити запит на виїзд мобільної бригади в тестовому режимі. У подальшому — на постійній основі», — зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
За його словами, для цього було сконтактовано з усіма закладами охорони здоров’я. Зокрема, заклади визначили відповідальних осіб, щоб дуже швидко можна було передати їм запит на виклик мобільної бригади. Окрім того, ближчим часом через контакт-центр планується запустити можливість консультації з сімейними лікарями.
Нагадаємо, 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ із протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.