28.11.2020

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВИШГОРОДСЬКА РАЙОННА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВИШГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Депутатами в територіальних виборчих округах обрано:

№ з/пПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутатаТериторіальний виборчий округ,  у якому обраний депутатНазва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1Буковський Роман Володимирович1Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
2Решетнікова Марія Степанівна1Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
3Приходько Юрій Олександрович2Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
4Підкурганна Інга Вікторівна2Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
5Правдива Ірина Олександрівна2Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
6Анісімов Андрій Євгенович3Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
7Яценко Сергій Васильович3Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
8Єрьоміна Ніна Анатоліївна4Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
9Маслій Денис Олександрович4Київська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
10Прищепа Василь Іванович1Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
11Павленко Віктор Петрович1Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
12Яковенко Василь Васильович1Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
13Шубка Віктор Вікторович1Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
14Ликов Дмитро Ігорович2Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
15Король Микола Олександрович2Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
16Бірюк Надія Костянтинівна3Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
17Апаров Андрій Миколайович3Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
18Потапенко Анатолій Іванович1КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
19Морозов Святослав Олександрович1КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
20Биховченко Ігор Петрович2КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
21Савенко Олег Васильович3КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
22Оніс Сергій Миколайович3КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
23Волотовська Тетяна Павлівна1Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
24Радченко Олена Володимірівна4Київська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

№ з/пПрізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата
Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1Урупа Микола МиколайовичКиївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
2Горовий Микола ВасильовичКиївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
3Лемешко Вікторія ВіталіївнаКиївська обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
4Удовиченко Володимир ПетровичКиївська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
5Овчіннікова Олена ІванівнаКиївська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
6Кондира Андрій ВасильовичКиївська Обласна організацієя ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
7Дзюба Олександр МиколайовичКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
8Хан Володимир МиколайовичКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
9Панамарчук Геннадій ВолодимировичКиївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10Якимчук Михайло МиколайовичКиївська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
11Басок Кристина АртурівнаКиївська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
12Горбенко Сергій ДмитровичКиївська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
13Ганіцька Марина СергіївнаКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
14Мадяр Ігор ІвановичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
15Царьов Андрій МиколайовичКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
16Пірський Руслан ОлександровичКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
17Головач Віталій ВолодимировичКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
18Литовченко Ірина ВіталіївнаКиївська обласна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»