28.11.2020

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВИШГОРОДСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ
ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Депутатами в територіальних виборчих округах обрано:

№ з/пПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутатаТериторіальний виборчий округ,  у якому обраний депутатНазва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1Шока Анатолій Миколайович1Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
2Войко Ірина Ігорівна2Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
3Клавдієнко Олександр Іванович3Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
4Шубка Віктор Вікторович4Київська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
5Костюченко Валерій Павлович1КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
6Калінкін Максим Михайлович2КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
7Кравченко Микола Миколайович3КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
8Корнійчук Дмитро Вячеславович4КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
9Приходько Юрій Олександрович2Київська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

№ з/пПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутатаНазва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата
1Скоробогатий Олександр ОлександровичКиївська обласна організація Політичної партії «Громадянський Рух «Хвиля»
2Кацуба Максим МиколайовичКиївська обласна організація Політичної партії «Громадянський Рух «Хвиля»
3Клюс Сергій ОлександровичКиївська обласна організація Політичної партії «Громадянський Рух «Хвиля»
4Кириченко Ростислав МиколайовичКиївська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
5Клюзко Іван В’ячеславовичКиївська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
6Мельник Марина ГурамівнаКиївська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»
7Момот Олексій ВікторовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
8Свистун Ігор ІвановичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
9Морозова Оксана ВалеріївнаКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
10Лісогор Володимир ЮрійовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА ГРОМАДА”
11Булгакова Ганна ВолодимирівнаКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА ГРОМАДА”
12Лісогор Олена ЯківнаКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄДИНА ГРОМАДА”
13Бражнікова Тетяна ОлексіївнаКиївська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
14Решетнікова Марія СтепанівнаКиївська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
15Ростовський Олексій РомановичКиївська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
16Жадан Сергій МиколайовичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
17Тютюнник Артем ВолодимировичКИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»