29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Батьківщина презентувала свою команду

Нещодавно у Вишгороді відбулась презентація кандидатів від Всеукраїнського об’єднання ПП «Батьківщина», які братимуть участь у місцевих виборах. Зокрема, участь у зустрічі взяли нардеп Костянтин Бондарєв, діючі та потенційні кандидати в депутати Київської обласної ради Олександр Дзюба й Ганна Старикова та голова Вишгородського районного осередку Трохим Іванов.
На презентацію прибули представники «Батьківщини» від Вишгородської, Пірнівської, Петрівської та Димерської територіальних громад, оскільки ці території вже будуть в оновленому Вишгородському районі.
«Наша команда, – зазначив Костянтин Бондарєв, – йде на місцеві вибори, маючи чітку програму розвитку території. І відповідальність, бо від того, кого оберуть до влади, а депутат обласної, районної рад чи ТГ – він також влада, залежить майбутнє країни вцілому. Кандидати від «Батьківщини» фахові, досвідчені. Є й молоді, які матимуть у кого вчитися, з кого брати приклад».
«Це не просто вибори, – наголосив нардеп, – а наше спільне майбутнє. Бо нині потребує негайного захисту вчитель, медик, підприємець, пенсіонер. Вірю в команду «Батьківщини» Київщини, вона втілить у життя програму партії». 
Також представили кандидата на голову Вишгородської ТГ – директора Вишгородського історико-культурного заповідника Владу Литовченко.