29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про скликання чергової LХVІІ сесії Вишгородської міської ради VIІ скликання

Розпорядження № 98
від 21 серпня 2020 року
Керуючись ч. 4, ч. 10 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати LХVІІ сесію Вишгородської міської ради VІІ скликання:

 1. Призначити пленарне засідання 10 вересня 2020 року о 10:00 у залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:
 2. Про затвердження звіту про виконання Вишгородського міського бюджету за І півріччя 2020 року.
 3. Про внесення змін до рішення Вишгородської міської ради від 24.12.2019 р. № 59/3 «Про міський бюджет Вишгородської міської ради на 2020 рік».
 4. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вишгорода».
 5. Про прийняття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури від ТОВ «Велесгард 2015».
 6. Про прийняття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури від ТОВ «Вишгородміськреконструкція – 1».
 7. Про прийняття у комунальну власність об’єктів інженерної інфраструктури від ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР».
 8. Про прийняття у комунальну власність під’їзної дороги від ТОВ «ДБК-ПАРТНЕР».
 9. Про затвердження змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді.
 10. Про погодження видачі ТОВ «ЛІСПОСТАЧЕНЕРГО» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська-1», що знаходиться у Вишгородському та Києво-Святошинському районах Київської області.
 11. Про відмову у погодженні видачі ТОВ «ЛІСПОСТАЧЕНЕРГО» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська-1», що знаходиться у Вишгородському та Києво-Святошинському районах Київської області.
 12. Про погодження видачі ТОВ «УКРБУДТРЕСТСЕРВІС» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська», що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 13. Про відмову у погодженні видачі ТОВ «УКРБУДТРЕСТСЕРВІС» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська», що знаходиться у Вишгородському районі Київської області.
 14. Про погодження видачі ТОВ «УКРБУДТРЕСТСЕРВІС» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська-1», що знаходиться у Вишгородському та Києво-Святошинському районах.
 15. Про відмову у погодженні видачі ТОВ «УКРБУДТРЕСТСЕРВІС» спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків ділянки «Вишгородська-1», що знаходиться у Вишгородському та Києво-Святошинському районах.
 16. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території, що розташована по вул. Новопромисловій та вул. Кульчицького в місті Вишгороді Київської області, площею близько 41,00 га».
 17. Про затвердження містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території земельної ділянки по вулиці Шолуденка у місті Вишгороді Київської області».
 18. Про внесення змін до рішення № 22/12 від 30.03.2017 року (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИДАВНИЧА ГРУПА «СЬОГОДНІ»).
 19. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, укладеного з ТОВ «ДРУКАРСЬКЕ МІСТО».
 20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (гр. Івасіва А.В.)
 21. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (ТОВ «ВОДНИК-ПЛЮС»).
 22. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вовку А.С.
 23. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончарук Н.П.
 24. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Джусу М.О.
 25. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Григорьєвій Т.Г., гр. Шульзі А.С.)
 26. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Гузію Р.С., гр. Шелесту В.Є., гр. Кузнєцовій О.С., гр. Пономарьову Р.О., гр. Слободянику С.Д., гр. Сергійку М.О., гр. Чижику М.О., гр. Соколовському М.А., гр. Пастушку В.В., гр. Мусієнку В.Г., гр. Онікійчуку С.С., гр. Онікійчуку О.С., гр. Онікійчуку С.Г.)
 27. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Василенко Н.П., гр. Магдій Г.М., гр. Місюрі М. М., гр. Скоропаденку О.П.)
 28. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заєць Ю.М.
 29. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кононенку Р.В.
 30. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук А.Д. (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1000 га, вул. Межигірського Спаса)
 31. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук А.Д. (для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1000 га, вул. Старосільська)
 32. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук А.Д. (для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1000 га, вул. Старосільська)
 33. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Марчук А.Д. (для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1200 га, с/т «Енергетик»)
 34. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам (гр. Павлюку А.М., гр. Сапірову В.А.)
 35. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пономарьову С.О.
 36. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Понька Н.І.
 37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років гр. Реун М.В.
 38. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Романенку А.Л.
 39. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свертоці Н.І.
 40. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Топонаровій Л.М.
 41. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шаль С.В.
 42. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Київському Палацу дітей та юнацтва.
 43. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ПрАТ «Київ – Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту» КИЇВ – ПЕТРІВСЬКА ФІЛІЯ.
 44. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Обслуговуючому кооперативу «ДНІПРОВСЬКІ КРУЧІ».
 45. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Анташкевич І.А.
 46. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Богдановій С.Л.
 47. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бочкарьову С.Г.
 48. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Білоусова О.В.
 49. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гребеннікову С.І.
 50. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Давидок О.С.
 51. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Єфіменку О.В.
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зайцю В.О.
 53. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Корбановій Н.В.
 54. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Крушановському С.І.
 55. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартиненко В.М.
 56. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мартиненко Т.Ю.
 57. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Михайловському Г.Г.
 58. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Плотко Н.П.
 59. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Пригунової О.В.
 60. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Попкову В.В.
 61. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сасіну В.В.
 62. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хотинь І.І.
 63. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Шаповала О.О.
 64. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Школьній Р.О.
 65. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щебельському В.Є.
 66. Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, яка знаходиться в оренді ПП «ТАКО».
 67. Про затвердження проєкту із землеустрою МКП «Творчість».
 68. Про затвердження проєкту із землеустрою ТОВ «ТСК – ЦЕНТР».
 69. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Якубчику В.Б.
 70. Рекомендувати головам постійних комісій Вишгородської міської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.
  Міський голова О. МОМОТ