26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Зобов’язання перед виборцями виконано

Вулиця Дніпровська за своїм статусом належить до однієї із напружених автомагістралей міста. По-перше, це короткий шлях з пр-кту Мазепи до набережної, а, по-друге, наявність великої кількості крупних торгівельних точок. А звідси — десятки вантажівок з товарами, їх маневри на прибудинкових територіях, словом, потреба у ремонті дорожнього полотна, заїздів, тротуарів біля навколишніх будинків визрівала давно. І ось нарешті крига скресла.
Проект передбачив проведення низки наступних робіт: відновлення мощення вздовж фундаменту будинку № 1, реконструкцію клумб біля під’їздів та магазину «Varus», мощення асфальтобетонного покриття на тротуарах, проїжджій частині та парковках, розширення в’їзду до двору.
Як депутат міської ради, я мав змогу ознайомитися з проектом реконструкції, виготовленим київськими спеціалістами ТОВ ПБК «Дортранс». У цілому він задовольнив усі наші вимоги, і тепер залишалося проконтролювати якість виконання цих робіт.
Я неодноразово спілкувався з дорожниками під час укладки асфальтобетону і зазначу, що відхилень від проекту практично не було: товщина шару відповідала стандартам, бортові камені встановлено рівно, асфальт укатано без жодної складки, здійснено благоустрій прилеглої території. А ще дуже суттєво ремонтники змінили нахили площин, де в результаті попередніх помилок збиралася вода. Втім, задоволеними виявилися і виборці з будинку № 1, з якими я спілкувався. Гадаю, що за належного догляду новий асфальтобетон радуватиме навколишніх мешканців не один рік.
Також новий тротуар, а головне, нові паркомісця з’явилися біля старого «ЕКОмаркету». Слід ще зазначити, що змінилася на краще територія по вул. Дніпровській між будинками №№ 1, 3: нові лавочки, тротуари, місця для паркування автомобілів.
На початку моєї депутатської каденції ми домовлялися з виборцями реконструювати найпроблемніші прибудинкові території по округу за адресами: вул. Набережна, 2, вул. Шолуденка, 3, вул. Старосільська та вул. Дніпровська, 1. Все це успішно виконано. Вперше за всю історію існування вул. Старосільської по ній було укладено асфальт. Я сподіваюся, що за цими адресами наші жінки вже ніколи не ламатимуть підбори, а в дощових сутінках ніхто не вступить у ковдобину з водою.
Артем ТЮТЮННИК,
депутат міської ради