31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чотирилапі хочуть їсти щодня

Напередодні Всесвітнього дня безпритульних тварин (15 серпня) біля міських супермаркетів маленькі волонтери Вишгорода з багатодітних родин разом із очільницею районного Товариства Червоного Хреста Світланою Рулевською (організатор акції) збирали корм для тварин притулку «Сіріус». Наступного дня зібране відвезли в притулок, що знаходиться у с. Федорівка Вишгородського району.
«Сіріус» — найбільший притулок для бездомних тварин в Україні. Існує на кошти благодійників та небайдужих людей. З 2000 року тут стерилізують собак і котів, знаходять для них постійний дім, допомагаючи гуманно вирішувати проблему бездомних тварин. Наразі тут проживає понад 3000 тварин, для яких волонтери прагнуть створити комфортні умови.
На сторінці у Фейсбук @Shelter.SIRIUS вони просять про допомогу в утриманні підопічних, догляді за ними, у фінансуванні подальшого будівництва притулку. Наразі «Сіріус» (сайт: www.dogcat.com.ua) потребує корму для тварин; ветеринарних препаратів; будівельних матеріалів для спорудження нових та ремонту старих вольєрів; коштів для оплати боргів притулку.
Тож корм, який зібрали маленькі вишгородські волонтери завдяки небайдужим містянам, був для тварин притулку не лише доречним, а вкрай необхідним.
Не будьмо байдужими до «братів наших менших», які потребують допомоги!
Влас. інф.