07.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Крила» для маленьких вишгородців

При Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ триває створення освітнього простору «Крила». Тут з 1 вересня буде відкрито 1-й клас, де навчатиметься до 10 діток і працюватиме група продовженого дня. А нині вже розпочало роботу дошкілля для дітей від двох до шести років.
Керівник і співзасновник школи — Мар’яна Ткач, львів’янка, мама трьох дітей, керівник Соціального ХАБу у Вишгороді, психолог за освітою розповіла: «Ідеєю створити школу я загорілася з минулого року, коли постало питання, в яку школу відправити сина. Працюючи з дітьми, я чітко усвідомлювала, який великий вплив має невдало сказане слово педагога і наскільки можна тим же словом окрилити дитину, додати їй впевненості у власні сили. Адже кожна дитинка від народження наділена здібностями, які за сприятливих умов виростають у таланти. Наш освітній простір і має на меті створити такі сприятливі умови. А це — якісне навчання, віра і підтримка кожного вихованця у всіх починаннях».
Навчатиме першачків вчитель від Бога — пані Галина. Окрім занять за державною програмою, вони освоюватимуть поглиблено англійську мову, фінансову грамоту, емоційний інтелект, шахи. Тут будуть також столярні майстерки, кулінарія та ще багато творчих занять.
Навчатиме переживати у житті радість від чесності, поваги та взаємопідтримки, що базуються на немеркнучих основах християнської моралі, отець Тарас Валах, настоятель Собору.
Для всіх дітей буде організовано дозвілля: заняття в Гурті козацького вишколу «Межигірський Сокіл» (керівник Сергій Шум), столярні майстерки та інші цікаві гуртки.
У малюків є чудовий наставник — пан Михайло, якого діти безмежно люблять, та вихователь пані Наталя, котра володіє цікавими методиками розвитку дітей та підготовки до школи, а також викладатиме англійську.
Усі вихователі та вчителі розмовляють красивою українською мовою і підтримують українські традиції та звичаї.
Свіжу, щойно приготовлену їжу щоденно доставлятимуть із бістро «Пан Вкусняш».
Влас. інф.