02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вишгородський район збережено

Ось і сталося.
Те, у що більшість не вірила.
Тепер навіть люди, що казали: «Андрію, хлопці, дівчата, ситуацію вже не змінити, не «відмотати» назад, не витрачайте дарма сили — вже все вирішено за нас, доведеться нам жити в Бучі», щиро радіють разом з нами і кажуть «дякую». 
Радий, що численні зустрічі в КОДА, запити, звернення, підтримані облрадою, кропітка робота внесли частку у вирішення цього питання. Радий, що разом із моїми стійкими колегами не опустили руки, а вперто щоденно йшли до мети. 
Це і є справжній приклад об’єднання небайдужих заради спільної мети. Об’єднання, попри різні політичні погляди, але заради громади. 
Серця билися в унісон.
Тепер зітхаємо радісно та з полегшенням — Вишгородський район існує! Ура!
І тепер він навіть більший!
Щира вдячність всім громадянам, які об’єднались заради правди. Низький уклін районним депутатам та очільнику районної ради Ростиславу Кириченку, апарату ради, співробітникам органів місцевого самоврядування, сільським головам та депутатам, раді ветеранів, героям АТО, громадським організаціям, всім АКТИВІСТАМ, самовідданим людям з великими серцями, які, дійсно активізували цей процес на фінальній стадії, вивели його на такий рівень, що центральній владі не залишилось іншого вибору, аніж сказати: «Так».
Оце і є реальні справи!
Вишгородському району — бути!
Разом ми — сила!
З щирою повагою,
Андрій ПЕЩЕРІН