02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Червоний Хрест — для тіла, творчості й душі

Ті, кому не довелося ближче стикатися з діяльністю організації Червоного Хреста, вважають, що вона приходить на допомогу лише у разі якогось лиха. Насправді ж, спектр допомоги людині у критичних ситуаціях дуже великий.
Під час карантину Вишгородська районна організація ТЧХУ змушена була дещо звузити свою діяльність, хоча її голова Світлана Рулевська та волонтери працювали дуже потужно. За підтримки міської ради малими силами людей більше двох тисяч продуктових наборів доставили по домівках; одиноким приносили гарячі обіди, придбані на кошти з міського бюджету; психосоціальну підтримку надавали в режимі онлайн та ін.
Нині ж усе знову стало на свої місця.
У центрі медико-соціальної допомоги Товариства, де працюють фізіотерапевт-реабілітолог Світлана Данилюк, медсестра Валентина Кашка, масажист Алла Кича, вам виміряють цукор у крові, артеріальний тиск, зроблять процедури масажу.
Найнужденніші (це 20 людей) щодня отримують гарячі обіди.
Охочі можуть приєднатися до занять у групі скандинавської ходьби «Здорове довголіття».
Хто потребує одягу, може вибрати його у середу, четвер та п’ятницю на ганку приміщення Товариства з 12.00 до 15.00. У цей же час тут приймуть від вас одяг — чистий, випрасуваний.
Тут машина-автомат випере вашу білизну, одяг, якщо такої можливості ви не маєте вдома.
Захисні маски, атисептики – всім цим можна скористатися у центрі медико-соціальної допомоги.
А цими днями РО ТЧХУ ініціює ще й кілька творчих проектів, один із яких — проведення конкурсу документальної фотографії для дітей, на учасників і переможців якого чекають подарунки.
«Дорослі кажуть, що 2020 рік — це щось жахливе! А що думають діти? Вишгородська РО ТЧХУ пропонує поглянути на літо цього року очима дитини. Любі дітки, фотографуйте свою родину, друзів, те, чим займаєтесь, та до 1 серпня відправляйте найатмосферніші фото на поштову скриньку [email protected] з позначкою «Літо 2020»!», — звертається до дітей голова Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України Світлана Рулевська на своїй сторінці у Фейсбуці.
Сьогодні, 23.07 у вечірній час люди поважного віку зберуться на пленер з керівником студії «Арт-творці» Наталією Анохіною. На мальовничому березі Київського моря вони писатимуть з натури захід сонця.
Наступного дня на світанку розпочинається ще один благодійний проект — фотосесії для одиноких, багатодітних матусь, вдів, переселенців та всіх, хто потребує психосоціальної підтримки (за попереднім записом). Місце зустрічі – набережна.
«Процес фотографування — це своєрідна підтримка, реабілітація внутрішнього світу людини. Комусь це додасть впевненості, хтось краще зрозуміє своє «я». На певному, можливо, не найкращому етапі життя це дасть можливість жінкам побачити свою красу, унікальність, а декому — і друзів знайти», — переконана Світлана Рулевська.
Слід сказати, що у вересні ц. р. члени організації мають зібратися на звітно-виборчу конференцію. Заслухають звіт перед громадою про роботу Червоного Хреста протягом 2016-2020 років, оберуть голову організації та Правління, яке координуватиме роботу наступні п’ять років, делегуватимуть представника на з’їзд Товариства, де обиратимуть президента ТЧХУ. Щоб стати учасником конференції і надалі брати безпосередню участь у роботі організації, вирішувати соціальні питання громади через Червоний Хрест, слід стати членом організації. Для цього кожен охочий може звернутися до Світлани Рулевської за тел: (067) 778-32-51 або (04596) 5-26-38.
Валентина ЯКОВЕНКО