26.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чемпіонат України у Сухолуччі

У понеділок, 20 липня, у Сухолуччі Вишгородського району відбувся чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції. На змагання до Сухолуччя з’їхалися ледь не всі найсильніші триатлети країни – як серед жінок, так і серед чоловіків різних вікових категорій. Основна боротьба точилася не лише за нагороди внутрішньої першості, а й за місця на чемпіонат у складі збірної України.
Це перший в умовах пандемії офіційний чемпіонат України, санкціонований Міністерством молоді та спорту і Національним олімпійським комітетом. Під час змагань застосовувалися всі протиепідеміологічні заходи безпеки для триатлетів. Старт і фініш відбувалися в різних локаціях, у кожній групі стартуючих було не більше 50-ти осіб.
Я також мав честь взяти участь у цих змаганнях. Під час перегонів погоджуєшся з висловами: вибігаючи з води, спортсмени ніколи не вітаються і ледь упізнають людей; на швидкості 40 км за годину вони помічають, що ти фотограф і не встиг їх сфотографувати; під час бігу постійно повторюють: «щоб я ще колись…», а на фініші вже чекають відкриття нової реєстрації.
Я отримав неймовірні враження як від рівня організації змагань, так і від неймовірної краси навколишньої природи. Було дуже приємно, що зовсім поряд із Вишгородом — такі мальовничі місця як Національний парк «Межигір’я» та заміське угіддя «Сухолуччя». Організатори вкотре довели, що можуть приймати змагання Всеукраїнського масштабу на високому рівні. Та, на жаль, Національний парк «Межигір’я» та заміське угіддя «Сухолуччя» поки що не мають офіційного статусу, якого вони справді заслуговують.
У результаті цікавої та безкомпромісної боротьби титули чемпіонів України на олімпійській дистанції вибороли спортсмени з Вишгорода – Сергій Курочкін та найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова!
Наступний офіційний чемпіонат України з триатлону знову відбудеться на Київщині. Хочеться подякувати організаторам за найвищий рівень проведення змагань, живі емоції та справжнє свято для любителів спорту!
Трохим ІВАНОВ,
заступник міського голови