28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Золота медаль сучасної освіти

18 – 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б) відбувається головна подія освітньої галузі – П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2014».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Оргкомітет виставки запросив до участі навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробників і дистриб’юторів засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти, видавництва.

В програмі виставки:

— Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.

— Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.

— Презентація наукової та науково-технічної діяльності наукових установ і закладів освіти.

— Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.

— Науково-практичні конференції, семінари, презентації на стендах.

— Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.

— Вступна кампанія 2014 року в Україні та за кордоном.

Для учасників виставки відбувся:

Рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти: Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», Гран-Прі «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

Рейтинговий виставковий конкурс для закладів професійно-технічної освіти: Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України».

Відзначення вищих навчальних закладів — учасників міжнародних рейтингів відповідними Сертифікатами.

Конкурс з тематичних номінацій для закладів освіти та підприємств з нагородженням золотими, срібними і бронзовими медалями.

 

Вишгородський район представляли ВРГ «Інтелект» (отримали золоту медаль виставки), СШ «Сузір’я» (отримали срібну медаль виставки), Димерська гімназія, Новопетрівська ЗОШ І-ІІ ступеня