Влас. інф.
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Чемпіонат Вишгородського району з футзалу серед підприємств, організацій та установ розпочався на початку грудня минулого року. Матчі 12 аматорських команд були цікавими і для вболівальників, і для професійних футболістів. Найгарячішими стали півфінали та фінал.
В одному з півфіналів «Нормарк-Україна» (Вишгород) грав з ФК «Діназ» (Вишгородський район) і поступився перемогою в серії післяматчевих пенальті. Міський «Віраж» зустрічався з «Профрембудом» (Нові Петрівці), якого на початку турніру фахівці визначали як безсумнівного переможця. Передбачення не справдилося: команда міськради перемогла з рахунком 7:3 і вийшла до фіналу.
Численні вболівальники зібралися в неділю, 26 січня, у залі районної ДЮСШ. Подивитися таки було на що: «Діназ» проти «Віража».
Команда міськради (8 досвідчених футболістів) з перших хвилин гри заволоділа ініціативою. Вже у першому таймі забили п’ять м’ячів у ворота молодих і завзятих суперників. Тричі відзначився Олексій Писаренко, по одному разу – Олексій Щербина та Ігор Китаєв.
У другому таймі «Віраж» дещо розслабився і дав можливість «Діназу» відквитати три м’ячі. Фінальний свисток голови районної федерації футболу — організатора змагань — судді Миколи Короля зафіксував перемогу команди міськради з рахунком 5:3.
Усіх гравців нагородили пам’ятними медалями. Приємно було отримати кубок переможця турніру капітану команди міськради Олексієві Щербині. Кращим гравцем турніру визнано Сергія Яковишина («Профрембуд»), кращим бомбардиром — Олексія Писаренка («Віраж»). Кращий воротар — Ярослав Терещук («Діназ»), кращий захисник — Олександр Безулий («Нормарк-Україна») .
Окрім офіційних нагород, були й заохочувальні. Вишгородський міський голова Віктор Решетняк знайшов можливість нагородити переможців грошовими преміями та цінними подарунками. Їх команді міськради вручили заступник міського голови Олександр Ростовцев і ветеран вишгородського футбольного руху Олександр Волкотруб.
Посприяв проведенню чемпіонату гравець та спонсор Олег Саламаха.
Побажаємо команді міськради гідно представляти Вишгород на інших змаганнях!