29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Блискавичні шахи у Вишгороді

У минулі вихідні у Вишгороді пройшов турнір на Кубок міського голови зі швидких та блискавичних шахів серед юнаків та дівчат. Понад 50 шахістів два дні поспіль змагалися за звання найкращого. З урахуванням карантину турнір проходив під відкритим небом.
Участь у ньому взяли 57 юних шахістів – представники не лише Київської області та міста Києва, але і Черкаської, Харківської та Хмельницької областей. Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу у перший та другий день змагань відрізнявся, адже у швидких шахах надається 10 хвилин на партію з додаванням 5 секунд за кожний зроблений хід. Блискавичні шахи обмежені у часі, всього 3 хвилини з додаванням двох секунд, що ускладнює процес гри.
При рівності очок, переможців виявляли за прогресом або скороченим коефіцієнтом Бухгольця. Загальний призовий фонд змагань склав 22 000 гривень.
«Дякую за підтримку головному нашому спонсору – міському голові Вишгорода Олексію Момоту, за можливість розміститись на шкільному подвір’ї – директору ВРГ «Інтелект» Інні Шубко», – зазначив організатор турніру Денис Брязкало.
Переможці та призери відзначені грошовими преміями.
Влас. інф.