29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Жителям 96 округу адресуємо привітання з нагоди Дня Конституції України!

Відзначаючи це державне свято, маємо історичний привід для гордості. Наша перша Конституція, відома як Конституція Пилипа Орлика, прийнята 5 квітня 1710 року, була однією з перших не лише у Європі, а й у світі. А прийнятий Основний Закон 1996 року високо оцінило міжнародне співтовариство, що сприяло подальшому підвищенню авторитету України на світовій арені. У цей знаковий день говоримо про Головний Закон країни, як основу сильної держави і гарантію національної злагоди.

Ми, українці, єдині у своїх помислах і діях. Проживаючи чи то в Бучі, чи Ірпені, у Вишгороді чи Бородянці, Іванкові чи Красятичах – у всіх нас одна мета: жити у вільній, демократичній, конкурентоспроможній державі. Сьогодні у нас є все для динамічного розвитку. І це не просто слова. Адже Президент Володимир Зеленський, якого вперше в історії України обрано абсолютною більшістю голосів, щоденно, своїми переконливими діями доводить українському суспільству, що феноменальний статус Народний Президент і довіра людей будуть виправдані ним на 100%. Повірте, шлях розвитку жодної із світових держав ніколи не був легким, тож необхідно набратися терпіння та віри у те, що українці врешті будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

24 роки Конституція України наголошує, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою соціальною цінністю. А чи було так насправді? Кожен з нас знає відповідь. Тому, основним завданням Президента Володимира Зеленського та його команди є забезпечення головних цілей Основного Закону України – благополуччя і процвітання громадян, стабільного майбутнього. Але, досягти цього можливо лише завдяки спільним діям влади та народу. Почуття високої відповідальності кожного з нас за долю країни перед нинішнім і майбутніми поколіннями ми повинні засвідчити вже найближчим часом – 25 жовтня 2020 року, коли будемо обирати очільників громад та депутатів місцевих рад. Ми повинні домогтися, щоб конституційні постулати не були просто записами на папері. Команда Президента Зеленського переконана, що спільно з великою громадою 96 округу ми зробимо разом правильний вибір у найважливішому етапі на шляху до подальшого розвитку України, як демократичної держави.

Символічно, що День Конституції співпадає ще з одним важливим святом – Днем молоді. І вони тісно пов’язані між собою, адже молодь – це невтомний двигун прогресу, джерело знань, перемоги, пошуку і реалізації найсміливіших сподівань. Саме молодому поколінню належить будувати нове майбутнє. Події останніх років довели, що українська молодь шанує конституційні устрої, права і свободи та готова відстоювати їх ціною власного життя. Переконані, що завдяки нашій молоді, її творчому потенціалу, креативності, готовності до втілення нестандартних рішень у науці, бізнесі, волонтерстві та мистецтві, наш 96 округ займатиме лідерські позиції не лише на Київщині.

Від щирого серця бажаємо всім бадьорості духу, усвідомлення захищеності своїх прав, наснаги й надалі гідно нести звання УКРАЇНЕЦЬ. Змінюючись разом із державою, ми маємо пам’ятати про верховенство права, людські та моральні якості, поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів.

Хай ваші родини будуть щасливими і здоровими, а у оселях панує добробут і затишок! Зі святом!
Олексій Головін, керівник штабу «Слуги Народу» 96 округу