28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Гандбол набуває популярності

На базі Вишгородської ЗОШ № 1 оголошується набір юнаків та дівчат 2010 року народження до спортивного п`ятого класу з гандболу. Основні вимоги: задовільна фізична підготовка та велике бажання в майбутньому стати класними майстрами!
Діти, окрім занять у школі, мають можливість удосконалювати свою майстерність у чудовій спортивній залі РК ДЮСШ. У школі вже працює один спортивний клас для учнів старшого віку, які вже мають певні досягнення. Вони – неодноразові чемпіони України та переможці міжнародних змагань у Болгарії, Австрії, Італії, Словенії. Щороку юнаки та дівчата виїжджають на спортивно-оздоровчі збори до Чорного моря. Сподіваюся, що юні гандболісти 2010 року в майбутньому досягнуть ще кращих результатів.
Заняття гандболом – це міцне здоров`я, розвиток фізичних якостей (швидкості, сили, спритності), придбання нових друзів, можливість вступу до престижного вищого учбового закладу. Тож, шановні батьки, поміркуйте і якнайшвидше прийміть розумне рішення. Кількість місць обмежена. До класу планується набрати 22-24 учні.
Детальніше – за тел: 050 957 65 56, 098 261 56 21.
Євген ЗЕМЛЯНИЙ, заслужений тренер України