29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Місто об’єднується в біді

«Твори милість даяння кожному, не відкладай подавати нужденному…».
Сьогодні особливо актуальні ці слова із Біблії.
На жаль, пандемія не обминула нашої країни, нашого міста. В цей час у скрутній фінансовій ситуації опинилося багато родин, пенсіонерів, багатодітних і малозабезпечених сімей. Але з кожної складної ситуації треба шукати вихід. І він є там, де люди не забувають про тих, хто потребує допомоги, бо в їхніх серцях є доброта і бажання прийти на допомогу ближньому.
До працівників підприємств та небайдужих жителів нашого міста і району звернувся Вишгородський міський голова Олексій Момот з проханням у період карантину підтримати незахищені категорії громадян. Як приклад, від себе передав тисячу продовольчих наборів, що були придбані за його особисті кошти (премію та надбавки до посадового окладу).
На кошти з міського бюджету закупили 1 340 продовольчих наборів, які рознесли по домівках волонтери Вишгородської районної організації Червоного Хреста. Значна допомога для незахищених категорій містян надійшла від компанії Pepsiko в Україні, КМБФ «Фудбенк» – 20 тонн соків та напоїв, ТОВ «Еллада», Факторія-Агро – продовольчі набори. Тож загалом їх отримали більше трьох тисяч сімей та одиноких людей.
Щиро дякуємо всім, хто взяв участь у цих акціях, – керівникам підприємств, Миколі Ковалю, Віталію Аверкіну та іншим. Щирі слова вдячності міському голові Олексію Момоту, який спрямував матеріальні та гуманітарні ресурси на допомогу жителям міста.
Але добрі справи не закінчуються. Кожен повинен пам’ятати: «Люби свого ближнього, як самого себе. Допомагаючи йому, ти багатієш серцем і душею».
Володимир МАЛИШЕВ,
заступник голови Вишгородської районної організації ветеранів війни, праці та Збройних сил, член ради ветеранів міста, президент-голова правління БФ «Святої Ольги»