29.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Влада, бізнес та волонтери об’єднуються заради підтримки медиків та незахищених верств населення

Карантин вніс корективи у життя багатьох із нас. Хтось змушений тимчасово залишитися без заробітку, хтось не має можливості придбати найнеобхідніше для себе та своїх рідних. У Вишгороді живе багато щирих та доброзичливих людей, які об’єдналися довкола проблем та підтримують тих, хто цього потребує.
Представники влади, підприємці, меценати, спонсори та волонтери долучилися до організації соціальних акцій, спрямованих на підтримку людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях під час карантину. Одні допомагають фінансово, інші – надають продуктові набори, ще хтось допомагає оплатити комунальні послуги онлайн, а інші взялися за пошиття масок та інших засобів захисту.
З бюджету міста на підтримку закладів охорони здоров’я виділили три мільйони гривень на засоби індивідуального захисту, деззасоби, передбачили кошти на доплати лікарям. Виділено кошти і на підтримку КП «Управляюча компанія», яке також працює у посиленому режимі.
Міський голова Олексій Момот подякував усім підприємцям, меценатам, спонсорам та волонтерам, які згуртувалися у цей непростий для країни час: «Не вважаю за потрібне виставляти фото в соцмережі з кожною людиною, якій ми вручили продуктовий набір або матеріальну підтримку. Це має бути від душі та чистого серця! Ми діємо з етичних міркувань, а також намагаємося враховувати почуття людей!».
Левову частку роботи на себе взяв Червоний Хрест, який, до речі, ще нещодавно на рівні держави хотіли розформувати.
«Працюємо в надпотужному режимі, – розповідає голова РО ТЧХУ Світлана Рулевська. – За підтримки Національного комітету ЧХУ та Німецького ЧХ доставили близько 100 пайків стареньким та тим, хто потребує допомоги. Також отримали допомогу дві сім’ї Вишгородського району, що постраждали від пожеж. Передано ліки від Київського вітамінного заводу в сімейну медицину, Екстреній медичній допомозі передано допоміжне обладнання для серцево-легеневої реанімації, носилки, джгути, деззасоби, маски, костюми. Волонтери шиють маски для багатодітних родин, медиків, пенсіонерів.
Працює психо-соціальна підтримка онлайн. Група «Здорове довголіття» з лікарем-реабілітологом Світланою Данилюк. Відбуваються майстер-класи з творчості від волонтерки Наталії Анохіної (студія «Арт-творці»), заняття з англійської мови з Едувіє Доналд.
Дякуємо Вишгородській міській раді за прийняте рішення надати кошти на закупівлю пайків, бо ті, що є, закінчуються. Дякуємо всім волонтерам Вишгорода, які телефонують та пропонують допомогу, Благодійному фонду «Святої Ольги» – за співпрацю в пошитті та розповсюдженні масок, Асоціації багатодітних родин «Перлина» – за транспортну та волонтерську допомогу, клубу «Айна Берра» (приємно, що хлопці не тільки змагаються в лицарских обладунках, а ще й мають лицарські серця!), штабу 96 округу, де можуть організувати волонтерську допомогу в найкоротші терміни».
Влас. інф.