28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На Вишгородщині зафіксовано п’ять випадків COVID-19

На Вишгородщині станом на 9 квітня зафіксовано п’ять випадків захворювання на коронавірус. Чотири з них – у м. Вишгороді, один – у селі Старі Петрівці. Вікова категорія різна – особи 1967, 1948, 1983, 1966 та 1972 років народження.
За словами головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської районної ради Оксани Морозової, з них лише одна особа повернулася з-за кордону: «Двох пацієнтів госпіталізовано у Макарівську лікарню. Їх стан середньоважкий. Решта перебувають на самоізоляції. Вони на постійному телефонному зв’язку з лікарями. На карантині перебувають і їхні родини, та ті, хто з ними контактував».
Нагадуємо, у місті працює кабінет вірусологічного контролю за адресою: проспект Мазепи, 9, у приміщенні районного будинку культури «Енергетик» (вхід з боку спортзали). Сюди можуть звертатися всі без винятку, у кого є підозра на коронавірус.
«В середньому щодня наші лікарі приймають 5-6 осіб. Це не лише вишгородці. До нашого кабінету звертаються люди зі столиці та інших районів. Приймаємо усіх. На сьогодні нами проведено 16 тестів на COVID-19. Дуже прошу не розганяти паніку та дотримуватись карантину. Бережіть себе», – зазначила Оксана Валеріївна.

Влас. інф.