28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Триває впорядкування територій міста

Попри складні обставини та карантин, у місті активно ведуться роботи з благоустрою. Про поточні роботи та плани нашому кореспонденту розповів Вишгородський міський голова Олексій Момот:
– Погода сприяє, тому дорожні роботи ми розпочали ще наприкінці лютого і не припинили їх через запровадження обмежувальних заходів. Наразі вони тривають у штатному режимі. На даний час завершено капітальний ремонт дорожнього полотна на проспекті Мазепи, 10 та триває реконструкція парковки на Мазепи,12.
Також підрядники приступили до поточного ремонту пошкодженого асфальтного покриття проїжджої частини центральних міських вулиць, прибудинкових доріг та доріг приватного сектору, а також міждворових проїздів. Ямкова ліквідація стартувала з вул. Кургузова. Услід за ремонтними бригадами плануємо наносити дорожню розмітку, яку поновимо на всіх вулицях та пішохідних переходах. По вул. Грушевського плануємо облаштувати ще два так званих «острівці безпеки» в місцях, які, згідно з приписами дорожньої поліції, визнано небезпечними для пішоходів.
Нагадаю, що на одній із останніх сесій міськради прийнято рішення про виділення коштів на капітальний ремонт прибудинкових територій за п’ятьма адресами: вул. Київська, 18 та 18-а, Кургузова, 4-а, Мазепи, 1 та Дніпровська,1. Сподіваюся, що вже найближчим часом розпочнемо реконструкцію та благоустрій цих дворів.
Є гарна новина для жителів Київської, 18 – у будинку заплановано капітальний ремонт даху, про що вже підписано відповідний договір з підрядною організацією. У найближчі тижні закриємо «минулорічний борг» за програмою «Теплий під’їзд», де залишився останній будинок у черзі на заміну вікон, це Кургузова, 11.
Цієї весни ми швидко впоралися із сезонним обслуговуванням спортивних та дитячих майданчиків. Наразі виконано близько 80 % робіт – пофарбовано лавки й за необхідності ігрові та спортивні комплекси, проведено заміну окремих елементів та ін. Комунальники активно прибирають усі закутки в місті від сміття і сухих гілок, обрізають зарості кущів, чистять та підживлюють газони. Проведено розконсервування міських поливних систем. Перші з них вже запущено на території нової фотозони, що на набережній водосховища та біля стели визволителям міста, оскільки є необхідність у відновленні трав’яного настилу, що не пережив зиму.
Безперебійно вивозиться негабаритне сміття, кількість якого в період карантину зросла в рази. Дуже вчасно придбаний за кошти міського бюджету сміттєвоз поповнив ряди пересувного складу нашого КП «Управляюча компанія». Серед інших робіт – завершено прибирання сміття та шляхового змету вздовж міських доріг.