09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Знову перші!

Спортсмени Вишгородської федерації кікбоксингу WAKO в складі клубу «Lock & Load Fight» зайняли вищий щабель у медальному заліку на чемпіонаті Київської області.
У минулі вихідні в Олімпійському центрі «Конча-Заспа» проходив відкритий чемпіонат Київської області з кікбоксингу WAKO. Змагання тривали два дні, було проведено 140 поєдинків на татамі і 55 у рингу.
У цьому році 35 клубів боролися за першість. І все ж, другий рік поспіль кращим став клуб під керівництвом старшого тренера області по татамі-дисциплінах Павла Замятіна. У скарбничці його підопічних — 15 золотих, 11 срібних і 9 бронзових медалей.
Павло прокоментував турнір: «Змагання були добре організовані, чітко дотриманий таймінг, зручний розклад. Приємно, що все більше атлетів беруть участь в обласних турнірах. Це як досвідчені спортсмени, так і ті, хто тільки починає свій шлях. Що стосується якості виступу моїх хлопців, то деякі приємно здивували, деякі засмутили, а чемпіони підтвердили своє звання. Перше загальнокомандне місце — привід працювати ще більше, адже втриматися на вершині завжди складніше, ніж потрапити на неї».
Нагадаємо, що цей турнір був відбором до складу обласної команди на 2020 рік.
Костянтин МАЙДАНЮК