28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Екскурсія у минуле

25 лютого ц. р. учні 4-є класу НВК «ВРГ «Інтелект»-ЗОШ І ступеня» разом із вчителем Любов’ю Юрченко відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Екскурсія відбулася у рамках заходів з нагоди 75-річчя Перемоги, яке відзначатиметься 9 травня.
Музей вразив учнів і педагога змістом і глибиною експозицій, особливо — діорама «Битва за Київ. Лютізький плацдарм. 1943 рік».
Учні з великим захопленням оглядали експонати: зразки зброї та бойової техніки, військової амуніції, речі фронтового побуту бійців; картини, графічні замальовки, які робили художники під час війни; пам’ятник Миру та Невідомому солдату.
Школярі пройшли ходами сполучення, побували у бліндажах та командно-спостережних пунктах.
Цікавим було для них і спілкування з директором музею Іваном Вікованом. Учні передали йому свої малюнки, присвячені темі миру і захисникам України. Їх розмістять у музеї.
А ще дітям пощастило стати свідками зйомок художнього фільму про Другу світову війну і сфотографуватися з виконавцями головних ролей.
Дякуємо за співпрацю з нашим закладом та сприяння в організації екскурсії БО «Благодійний фонд Романа Буковського», Національному музею-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» та Вишгородській районній організації ветеранів.
Інна ШУБКО, директор НВК
«ВРГ «Інтелект»-ЗОШ І ступеня»