06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Три «срібла» за тиждень

З 25 по 28 лютого команда гандболістів РК ДЮСШ м. Вишгорода 2006 р. н. взяла участь у восьмому міжнародному турнірі на приз заслуженого тренера України В.Т. Чертова, в якому змагались 12 команд з Києва, Запоріжжя, Сквири, Гомеля, Хмельницького, Чорноморська, Тирасполя, Красиліва, Зіньківа, Мінська, Полтави. Наші юнаки, перемігши у підгрупі, у фіналі зустрілись із гандболістами з Мінська. У напруженій боротьбі перемогу здобули білоруські гандболісти. Наша команда отримала кубок, дипломи та срібні медалі. Кращим гравцем визнаний Михайло Поплавський.
Дівчата 2006 р. н. з 28 лютого по 01 березня змагались у відкритій першості м. Києва на приз дворазової олімпійської чемпіонки Л. Бобрусь і теж вибороли 2-е місце. Кращими гравцями визнано Діану Рось і Анастасію Распопіну.
Ці змагання наших команд юнаків та дівчат стали останньою перевіркою перед фіналами чемпіонату України, які пройдуть з 06 по 10 березня у Запоріжжі та Києві.
І нарешті, змішана команда юнаків та дівчат 2008 р. н., сформована на базі НВК «ВРГ «Інтелект»-ЗОШ І ступеня» (директор Інна Шубко), 28 лютого взяла участь у чемпіонаті Київської області «Шкільна ліга», де у фіналі з різницею у два м’ячі поступилася команді м. Бровари і посіла почесне друге місце. Сподіваємось, це не останній успіх юних гандболістів м. Вишгорода.
Ірина ЗЕМЛЯНА