24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Гра Гуліверів»

Перші відомості про гру, схожу на баскетбол, знайдено у стародавніх цивілізаціях Центральної і Південної Америки: ігрові майданчики, обнесені кам’яними стінами, вчені відносять до пам’яток VII ст. до н. е. «Винахідник» баскетболу — Джеймс Нейсміт. У США в 1894 р. було опубліковано перші офіційні правила гри.
Відповідно до програми спортивно-масових заходів відділу освіти Вишгородської РДА, 28 лютого у спортивній залі Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулися районні змагання з баскетболу, в яких взяли участь близько 400 учнів.
Кращі команди у фіналі розіграли кубки переможців та призерів серед хлопців та дівчат 5-6 класів.
Серед Вишгородських шкіл переможцями міських змагань стали учні Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, тож саме вони і захищали честь міста у фіналі району.
Серед хлопців перше місце посіла команда Старопетрівської ЗОШ (тренер Ольга Ткаченко), друге — Вишгородської ЗОШ № 1 (тренер Микола Самсон), третє — Катюжанської ЗОШ (тренер Володимир Сивко).
У дівчат перше місце виборола команда Вишгородської ЗОШ № 1 (тренер Микола Самсон), друге — команда Катюжанської ЗОШ (тренер Володимир Сивко), третє — Лютізької ЗОШ (Валерій Сивашенко).
Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів, бажаємо наснаги, впевненості і чудових результатів на змаганнях обласного та всеукраїнського рівня.
Методичний кабінет відділу
освіти Вишгородської РДА