06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У Вишгороді весело зустріли весну

У перший день весни на площі біля БК «Енергетик» вишгородці відзначили одне із найпозитивніших та найапетитніших свят – Колодія.
Незважаючи на певні побоювання щодо погоди, день видався просто чудовий – сонячний та теплий. Тож і настрій був відповідний – вишгородці радо вийшли на площу стрічати весну.
Цьогорічне свято у Вишгороді відсвяткували весело та без офіціозу. Організатори подбали про те, аби і дорослі, і найменші вишгородці знайшли забави до душі: могли потанцювати та підспівати учасникам концерту, спробувати себе у тематичних конкурсах, пройтися виставкою майстринь та придбати собі унікальний хенд-мейд виріб. Або ж просто у компанії друзів посмакувати смачними стравами із фудкорту, повз які було нереально пройти.
Із самого ранку для дітей працювали атракціони та зона із майстер-класами на різний смак, які допомогла організувати Лілія Крук.
Були традиційні конкурси: підняття гирі та підкорення стовпа. Як завжди, на переможців чекали приємні та практичні призи.
«Минулого року я двічі виліз на стовп, і виграв наушники і рюкзак, — розповідає 15-річний вишгородець Андрій Пироженко. – Цьогоріч підкорювати стовп було значно важче, адже його добряче змастили милом. Але приз таки виграв. Свято дуже сподобалось. Було весело!».
Також не залишив нікого байдужим конкурс на поїдання смачнющих вареників, які приготували у «Козацьких забавах».
Ритму святу задав драйвовий ведучий. Видовищними були і спалювання Марени та яскраве фаєр-шоу, яке, звичайно, зачаровує – здається, що з тим вогнем зникає всякий негатив.
Влас. інф.