28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Знайомтесь: Олександр Іванович Пишний

Олександр Іванович Пишний до виходу на заслужений відпочинок працював механіком. Його справжня пристрасть — рибалка. Але шість років тому він відкрив для себе нові і надзвичайно важливі види діяльності. Це плетіння маскувальних сіток для потреб українських вояків та збір пластикових кришечок. Для нас він — першовідкривач у використанні цього чудового природозберігаючого ресурсу.
Про харчові кришечки Олександр Іванович почув на початку 2015-го року з телевізійних передач, розповідей знайомих волонтерів. І почав збирати їх, сортуючи у власному гаражі, та передавав волонтерам.
Згодом познайомився із співзасновником та директором Міжнародного благодійного фонду «Лелекера» Наталією Тарасовою та її діяльністю. І ми, група СІТКА-БЕРЕГИНЯ, підтягнулися й ось уже три роки поспіль співпрацюємо з БФ «Лелекера».
З перших днів російської агресії проти України через соціальні мережі волонтери пропонували збирати пластикові кришечки на протези для поранених оборонців країни. Трохи пізніше коробки для збору пластику з’явились у багатьох офісах та супермаркетах. При цьому волонтери попереджали: протези з кришечок ніхто не робить – їх продають для подальшої переробки, а зібрані кошти передають на потреби поранених бійців, родинам переселенців тощо.
Завдяки небайдужим вишгородцям і мешканцям Вишгородського району, дітям і дорослим, людям різних статків і суспільного стану ми об’єдналися в своїх зусиллях з усією Україною в безстроковій благодійній акції «Шлях додому» .
А наш Командир Іванович, як ми його між собою з повагою та любов’ю називаємо, продовжує збирати, сортувати, вантажити маленькі, але такі дієві в благодійній справі харчові кришечки! І плете маскувальні сітки.
І рибалити не забуває.

ГРУПА СІТКА-БЕРЕГИНЯ