06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пам’ятаємо Героя

2 лютого 2015 року, захищаючи суверенітет і незалежність України, виконуючи свій громадянський і чоловічий обов’язок, оберігаючи свою родину і нашу спільну домівку, загинув наш побратим, Захисник Вітчизни — Непоп Костянтин Іванович…
Костя був депутатом Вишгородської районної ради з 2010 року. Був активним учасником громадянського спротиву під час Революції Гідності. З початком російської агресії брав участь у формуванні батальйону міліції особливого призначення «Київщина». Мобілізований один із перших, допоки багато хто був ще вдома і ще не вірив, що буде велика війна. Був сержантом — командиром відділення у 95-ій аеромобільній бригаді (м. Житомир). Відбувши на передовій декілька ротацій, тричі отримав поранення під Пісками, але щоразу повертався до своїх побратимів. Завжди казав: «Я своїх не покину, як вони будуть без мене …»
Брав участь у найзапекліших боях після відходу наших сил з Донецького аеропорту, за утримання Водяного.
О п’ятій ранку 2 лютого 2015-го авто з українськими військовиками, де був і Костянтин, підірвалося на керованому фугасі поблизу села Спартак (Ясинуватський район) у районі Донецького аеропорту.
Костянтин Непоп похований на своїй батьківщині, в с. Хотянівка Вишгородського району Київської області.
Указом Президента України № 213/2015 від 9 квітня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту».
Пам’ятаємо Воїна, Героя, Захисника!
Подякуємо його родині, мамі, дружині, доньці.

Іван ТАТАУРОВ та інші побратими