02.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Головне — щирість почуттів

14 лютого, напередодні весни – пори року, коли почуття стають ще сильнішими, закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина. Він сповнений приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Для кожного закоханого цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
Італійці у День Святого Валентина вважають своїм обов’язком дарувати коханим солодощі. В Італії цей день так і називають — «солодкий».
Поляки цього дня відвідують Познань. Там, за повір’ям, лежать мощі Святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Поляки вірять, що проща до неї допомагає в любовних справах.
Німці вважають Валентина покровителем психічно хворих, прикрашають цього дня всі лікарні червоними стрічками, а в каплицях проводять спеціальне Богослужіння.
В Японії на День св. Валентина жінки і дівчата дарують чоловікам і хлопцям солодощі, переважно шоколад. Японці вважають, що тільки солодкий шоколад здатний передати силу кохання. Кожна дівчина сама повинна приготувати для коханого шоколадні цукерки і подарувати їх. Навіть при бажанні подарувати коханому в цей день інший подарунок, вона зобов’язана поєднатиі його з чорним шоколадом або цукерками.
За матеріалами інтернет-ЗМІ