24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Йоль» зібрав 600 учасників

22 грудня 2019 року в найкоротший день року на романтичній набережній Київського водосховища відбувся 8-й новорічний напівмарафон «ЙОЛЬ» — останній, найяскравіший та вже традиційний забіг у новорічних костюмах, який організувала GONKA. Незважаючи на несприятливу для грудня дощову погоду, в забігові взяли участь близько 600 професійних спортсменів та аматорів.
Переможцями напівмарафону стали: серед чоловіків — Тарас Третяк з часом 1 год 19 хв 33 сек, серед жінок — Олена Сімонок з часом 1 год 29 хв 55 сек.
Серед естафетних команд на п’єдестал знову, як і в минулому році, піднялися відомі професійні команди. Перше місце з результатом 1 год 11 хв 24 сек виборола команда SAUCONY UKRAINE TEAM, на другому місці — команда SALOMON з часом 1 год 17 хв 2 сек, третьою фінішувала команда ПУШЕБ з результатом 1 год 19 хв 51 сек.
Досвідчена любительська естафетна команда «КВІНТ-А» (м. Вишгород) у складі: Ігор Рубаненко, Віктор Кухарчук, Андрій Ляшенко та Владислав Мазунін вже вп’яте поспіль стартувала на новорічному півмарафоні і з результатом 1 год 29 хв 3 сек фінішувала четвертою серед 10 команд-учасниць. Ще одна молода вишгородська команда посіла 8-е місце з результатом 1 год 47 хв 55 сек.
П’ятий сезон був досить успішним для нашої команди, яка посіла перше та друге призові місця серед команд ІТ-бізнесу в Київському міжнародному півмарафоні та марафоні відповідно. Ці високі результати нашої команди дозволили їй зайняти 5 місце в рейтингу Run Ukraine Running League. А ще до копилки команди «КВІНТ-А» вже третій рік поспіль додалися медалі за третє місце у Вишгородському нічному марафоні.
Щиро зичу усім мешканцям Вишгорода і, зокрема, любителям бігу, доброго здоров’я та успішних стартів у новому 2020 році!
Віктор КУХАРЧУК
ФОТО — автор