01.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Волонтери — янголи надії

5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. У 2014 році, одразу після Майдану і початку війни на Сході країни, небайдужі вишгородці вирішили об’єднати зусилля для того, щоб спільно допомагати та бути корисними там, де це найбільш необхідно.
Зранку до пізньої ночі збирали речі, медикаменти, продукти харчування та кошти на закупівлю всього необхідного для наших бійців. Щодня виконували колосальну роботу, ретельно збирали посилки і відправляли на війну.
Згодом було створено благодійний фонд «З відкритим серцем у майбутнє», який очолила Ірина Шугайло. З того часу вона близько ста разів виїздила в зону ООС.
Однак, робота не обмежується лише допомогою військовим. Фонд опікується також дитячими будинками в зоні ООС та так званій сірій зоні. За цей час навколо фонду об’єдналося чимало небайдужих людей. Завдяки їхнім зусиллям, підтримці, допомозі на фронт та в сіру зону передано тонни допомоги, закуплено вартісні та найнеобхідніші речі, такі як тепловізори та навіть транспортні засоби. Проведено безліч благодійних ярмарок, концертів та інших заходів. Серед тих, хто долучився до допомоги, є й українці, які мешкають в Америці та Польщі.
Волонтерський рух — унікальне явище, яке доводить, що, мобілізуючись заради єдиної мети, українці здатні вистояти у найважчі часи і їхній дух є незламним.
Тож щиро дякуємо кожному, хто добровільно, за покликом серця віддає свою енергію, сили, час заради допомоги тим, хто її потребує. Не кожен на це здатен. Бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина.
24 грудня буде чергова поїздка у зону ООС, тож охочі можуть долучитися до доброї справи.
Звертайтеся до фонду за адресою: м. Вишгород, проспект Шевченка, 6.
Трохим ІВАНОВ,
заступник Вишгородського міського голови, співзасновник фонду
«З відкритим серцем у майбутнє»