23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Двері школи відкриті для друзів щодня!

3 грудня з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Вишгородській районній спеціальній загальноосвітній школі «Надія» був День відкритих дверей.
До школи завітали голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, в. о. голови райдержадміністрації Олексій Данчин та секретар міської ради Тетяна Бражнікова з подарунками — сертифікатами на комп’ютерне обладнання, реабілітаційну систему. Разом із директором школи Володимиром Дукою та педагогічним колективом, який представив виставку сучасної інноваційної літератури для дітей з особливими освітніми потребами, обговорили найгостріші проблеми та перспективи розвитку закладу.
Цього дня учнів відвідали давні друзі — Роман Буковський та його команда з наборами для творчості, депутат обласної ради Андрій Пещерін із солодощами та запрошенням усіх учнів на святковий концерт до Дня Святого Миколая, що відбудеться у Києві.
У гості до наших вихованців із солодкими подарунками, шкільними наборами завітали також президент БФ «Святої Ольги» Володимир Малишев, завідуюча районною дитячою бібліотекою Валентина Скора, методист відділу освіти Тетяна Ткач, працівники Червоного Хреста.
Представники Братерства ветеранів АТО Вишгородщини Геннадій Демінський та Олег Войтюк порадували діток гарною живою ялинкою, яка відразу поселилася в школі в очікуванні новорічних свят.
Цього дня співробітник Вишгородського історико-культурного заповідника провів черговий майстер-клас з ліплення глиною.
Ми щиро вдячні всім за увагу, турботу і підтримку.
Двері нашої школи відкриті для друзів щодня!
Наталія СІЧКАРЧУК,
заступник директора
з НВР ВРСЗОШ «Надія»