24.10.2020

Газета Вишгород

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів

Катерина Татаурова виборола срібло чемпіонату

На відкритому чемпіонаті Балканських країн (Open Balkan Championship) друге місце з кіокушинкай карате виборола вишгородчанка Катерина Татаурова.
30 листопада у болгарській Софії відбувся відкритий чемпіонат Балканських країн (Open Balkan Championship) за участі 380 учасників із дев’яти країн. Змагання відбувалися у кількох вікових категоріях – дитячій, юнацькій, чоловічій і жіночій.
Наша Катерина Татаурова (2004 р. н.) на цих змаганнях виборола друге місце за результатами двох боїв з кіокушинкай карате – одного з видів контактного бойового мистецтва.
Перший бій – із суперницею з Болгарії – Катерина виграла достроково. За результатами другого бою з грецькою спортсменкою судді визнали суперницю Татаурової технічнішою, то ж присудили перемогу гречанці.
«Катруся трохи засумувала, але це гідна змога відчути міць і технічні можливості міжнародних суперників перед чемпіонатом Європи. Все одно, прапор України двічі замайорів на п’єдесталі!», — розповів журналісту «Погляду» батько Катерини Іван Татауров і зауважив, що для такого рівня міжнародних змагань – це хороший  результат та великий досвід.
Є привід пишатися своєю вихованкою й тренеру Катерини — Олександру Черткову.