08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вшанували жертв голодоморів

Мітинг-реквієм на вшанування пам’яті жертв голодоморів відбувся минулої суботи біля Меморіалу жертвам Голодомору 1932 – 1933 років у Вишгороді.
Колективи райдержадміністрації, районної та міської рад, установ та організацій, депутати, учнівська молодь прийшли до пам’ятного знаку зі свічками, лампадками, тематичними квітковими композиціями та долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання і Всеукраїнської акції «Запали свічку». Спільну молитву за невинно вбитими та померлими від голоду прочитали священнослужителі Церкви святого князя Володимира та Собору Вишгородської Богородиці.
Заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, в. о. голови Вишгородської РДА Олексій Данчин, голова районної ради Ростислав Кириченко, міський голова Олексій Момот подякували учасникам заходу за те, що дотримуються традиції вшановувати пам’ять безневинно загиблих від голоду та закликали завжди пам’ятати цю жахливу сторінку історії, щоб унеможливити повторення таких подій та усвідомлювати цінність людського життя.
Як символ пам’яті представники влади висадили біля меморіалу кущі калини.
Влас. інф.