08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Збірна України — найкраща

Завершився IV чемпіонат Європи з хортингу, який проходив з 14 по 17 листопада в місті Даугавпілс Латвійської республіки. Наші спортсмени знову довели, що вони найкращі: у підсумку маємо І загальнокомандне місце! ІІ і ІІІ місця розділили Латвія та Білорусь відповідно.
Збірна команда України була найчисельнішою, і ми з великим відривом опинилися попереду. Але утримувати цю позицію дедалі важче, бо кількість учасників збільшується, технічний арсенал спортсменів покращується.
Вітаємо всіх українських хортингістів з перемогою!
Від усієї спільноти хортингу щиро дякуємо за підтримку і допомогу Міністерству молоді та спорту України та Спортивному комітету України!
Чемпіонат Європи з хортингу — три важкі дні змагань — позаду. Ми зазнавали поразок і перемог, але за рахунок командної роботи, підтримки один одного більшість наших спортсменів стали чемпіонами Європи!
Я вдячний батькам спортсменів за терпіння та підтримку своїх дітей. Ваші діти пройшли нелегкий шлях до цих перемог!
Зокрема, Ярослав Бондаренко, Микита Клевайчук, Анастасія Авраменко, Олександр Берунов, Олександра Марченко, Микола Єгоров, Амірхан Бєлхароєв, Аліна Іщук, Артем Мацюк, Микита Гуцаленко, Іван Наумов, Максим Поворознік, Вероніка Шубка, Микола Шевченко, Тамірлан Бєлхароєв, Серафим Бичков-Андрієвський, Артем Шаповал, Іван Кочанов привезли додому 33 європейські медалі з хортингу!
Маємо знати своїх героїв!
Віктор ШУБКА, тренер