01.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

З днем Гідності та Свободи!

Шановні земляки!
Патріотично налаштовані вишгородці 21 листопада, як і вся соборна Україна, відзначають День Гідності та Свободи — на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Ще не стерлися у нашій пам’яті багатотисячні маніфестації протесту, оповитий вогнем центр столиці, сутички з хранителями злочинного режиму. У ті дні і на барикадах, у лавах бойових сотень, біля наметів Майдану можна було побачити сотні вишгородців. Лише лічені одиниці проплачених регіоналами наших людей тупцювали у Маріїнському парку.
Все це свідчить про те, що вишгородцям далеко не байдуже майбутнє, що ми хочемо жити у вільній країні за законами цивілізованого світу з гідними нас високими соціальними стандартами, правовим захистом, свободою слова та іншими цінностями ХХІ століття.
Щиросердечно дякую усім небайдужим вишгородцям, активістам Майдану, хто, не шкодуючи ні часу, ні коштів, боровся за свою гідність, а пізніше — захищав Україну на Донбасі. Разом — ми сила гідних і гордих людей!
Олексій МОМОТ