28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ветерани «Енергетика» — чемпіони області

Завершився чемпіонат Київської області з футболу в категорії 35+ (10 листопада ц. р., с. Лютіж). У турнірі взяли участь десять команд із різних куточків Київщини, розподілені на дві групи. Наші земляки у своїй групі змагалися з командами з м. Баришівки, Бородянки, Макарова та Софіївської Борщагівки.
Впевнено посівши перше місце в групі, ветерани Вишгорода у півфіналі розгромили минулорічного чемпіона — команду з Білої Церкви і вп’яте поспіль потрапили до фіналу. У чотирьох фіналах до цього наші земляки прикро програвали з різних причин (суддівські помилки, програш у серії післяматчевих пенальті чи просто відверталася фортуна), тому цього разу наші козаки налаштовувалися виключно на перемогу. А зробити це було ой, як непросто, адже у фіналі нам протистояв дуже міцний колектив із Софіївської Борщагівки, укомплектований кваліфікованими виконавцями. І треба визнати, що фінал виявився цікавим, видовищним та безкомпромісним.
У цьому матчі було все: чудові епізоди, безліч нереалізованих моментів і бурхливі емоції, які переповнювали гравців і численних уболівальників, котрі зібралися підтримати своїх улюбленців.
Все вирішив єдиний забитий м’яч на початку першого тайму: наші земляки організували чудову стрімку комбінацію, яку завершив точним філігранним ударом Антон Ізвеков. Тож фінальний свисток головного арбітра матчу Михайла Радіоненка зафіксував перемогу нашої команди! Радості вболівальників не було меж, а наш багаторічний капітан Олександр Костюченко підняв над головою такий довгоочікуваний та омріяний трофей.
Щиро вітаємо з цим яскравим успіхом чудовий дружний колектив «Енергетик» і тренерський дует – Миколу Короля та Миколу Горового!
Після закінчення цього футбольного свята глядачі мали змогу побачити інше — фінальний матч кубка Вишгородського району з футболу, в якому зустрілися команди «СНД» (с. Нижча Дубечня) і «Темп» (смт Димер). Більш досвідчена команда з Нижчої Дубечні впевнено з рахунком 4-0 взяла гору над молодою командою «Темп», згуртованою юними місцевими виконавцями, в яких все ще попереду. Тож вітаємо команду «СНД», президента клубу Анатолія Клименка та тренера Максима Оленківського з важливою перемогою, до якої вони йшли не один рік!
Іван КАРПИНА,
відповідальний секретар ВРФФ