09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Напрям — на чемпіонат України

Поїздки на велосипеді завжди сповнені крутих емоцій. Гарні краєвиди, швидкість та фізичні навантаження стимулюють нас шукати нові маршрути для поїздок. В ідеалі — поєднати все це зі змаганнями, які додадуть необхідної мотивації для прогресу. У Вишгороді також є люди, які активно популяризують велоспорт і навчають цьому дітей.
Учні та наставники Федерації велосипедного спорту Вишгорода поділилися із міським головою результатами участі у чемпіонаті Київської області з велоспорту.
Хороші результати продемонстрували Максим Лагута — 2 місце в груповій гонці, Арсен Лобатюк — двічі посів 4 місце, Володимир Федяєв — 10 і 15 місця.
Міський голова Олексій Момот та його заступник Трохим Іванов подякували юним спортсменам за гідне представництво нашого міста на велоарені Київщини та передали їм подяки і почесні грамоти від облдержадміністрації та Федерації велосипедного спорту Київщини. За активний розвиток велоспорту у Вишгороді та популяризацію здорового способу життя серед дітей і молоді подякою міського голови відзначено тренера Олексія Касьянова.
У найближчих планах вишгородських велосипедистів — боротьба за звання чемпіонів України.
Триває набір хлопчиків та дівчаток 2006-2010 років народження у секцію велосипедного спорту. Контактний телефон: (098)721-04-77
Влас. інф.