28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Дітки зможуть одужувати швидше

Запам’ятаємо дату 19 листопада, коли ми передали до пологового відділення вишгородської лікарні LED-апарат фототерапії новонароджених НО-АФ-LED (Україна, Viola). Тепер дітки зможуть одужувати швидше, а лікування буде ефективнішим.
Дякуємо всім, хто разом з нами докладав зусиль, аби ця подія відбулась. Окрема подяка за підтримку Вишгородській міській раді, зокрема міському голові Олексію Момоту та начальнику відділу з організаційних питань Катерині Боднарчук, а також Вишгородській райдержадміністрації.
Ми вдячні всім, хто повірив нам і в нас та допомагав в організації благодійної дитячої барахолки (особлива подяка Альбіні Шевчук, яка нарівні з нами вкладала свої сили, знання, знайомства в цей проект); тим людям, які робили внески, аби підтримати проект і разом зробити добру справу.
Щира вдячність нашим чудовим Олександру Бондаруку та Ігорю Круку за підтримку, розуміння і допомогу — від підготовки і проведення барахолки до транспортування лампи по місту. Ми дуже раді, що ви в нас є!
Лампа фототерапії зменшує рівень негативних речовин в організмі новонародженого. За словами фахівців, якщо не провести фототерапію в перші три дні життя, це може привести до важких інвалідизацій дітей.
Ми не розслабляємося! Family Space Vyshgorod днями запускає новий проект «Благодійна виставка дитячих картин».
Юлія БОНДАРУК