24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Той мур — плювок у душу вишгородцям

Не так давно наша газета публікувала листи читачів про подальшу долю земельної ділянки по пр-ту Шевченка біля магазину АТБ. Тема, порушена в них, актуальна для жителів міста, тому продовжуємо знайомити вас з новими листами, пропозиціями громадян.

Не так давно наша газета публікувала листи читачів про подальшу долю земельної ділянки по пр-ту Шевченка біля магазину АТБ. На останній сесії Вишгородської міської ради актив міста також підіймав це питання. Тема, порушена в них, актуальна для жителів міста, тому продовжуємо знайомити вас з новими листами, пропозиціями громадян.
Так вже склалося в Україні, що в кожному місті є негарний пам’ятник недолугого господарювання: довгобуд, руїни будівель. Ганебним місцем у Вишгороді я вважаю бетонний мур навколо у центрі міста. Скільки років ця сіра стіна муляє очі людям.
Якщо у нас, членів територіальної громади, є важелі впливу, то чому, скажімо, не провести соціальне опитування, громадські слухання по цьому мерзенному факту? Наведу приклад, як розумно вчинив Президент Зеленський щодо питання продажу землі. Він не став на той чи інший бік, а просто запропонував провести всенародний референдум по землі. Мовляв, нехай люди скажуть, хочуть вони продажу чи ні. І після референдуму це буде у нього козирна карта перед олігархами — майбутніми поміщиками, перед МВФ та іншими. Продовжити мораторій — це не моє рішення, а народу, проти якого не попреш.
Як би там не було, але цю болючу міську проблему треба вирішувати. Було б добре, аби там з’явився, для прикладу, розважальний центр для дітей. Адже питання дозвілля дітей і молоді у місті досить гостре. Хочеться вірити, що нас почують, і найближчим часом і міська влада, і власник земельної ділянки цю проблему вирішать.