08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

18 — у ритмі танцю

На початку листопада Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» відсвяткував своє повноліття! Нині це майже 200 вихованців, у арсеналі яких безліч яскравих танцювальних композицій і два повноцінних мюзикли! Без їхньої участі не обходиться жодне міське свято. Вони лауреати та переможці багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.
За словами натхненниці та керівника Ольги Пінчук, вони мріють відвідати багато міжнародних конкурсів у багатьох країнах та знову потрапити на чемпіонат Європи. «Нині триває робота над масштабною постановкою, що потребує багато часу та зусиль. Це черговий танцювальний мюзикл. Це нові костюми, танцювальні композиції, реквізит. Прем’єра відбудеться на нашому ювілейному концерті, — привідкрила завісу Ольга. — Ми  завжди раді усім, чиє серце б’ється у ритмі запальних мелодій. Люблю вас! І пишаюсь вами!».
«Для людини 18 — це лише початок життєвого шляху… Тоді ще зовсім не ясно, що чекає попереду… Для колективу це вже дуже великий відрізок життя: становлення, досягнення, феноменальна праця, терпіння, перемоги…
З днем народження, «Клерико»! Дуже приємно бути частинкою іменинника! Хотілось би, щоб усе вдавалося легко! Нові перемоги та досягнення не закінчувались! Щоб ідеї били фонтаном для створення нових шедеврів! Люблю «Клерико». Воно в моєму серці!» ,— поділилась емоціями хореограф Аліна Кульбаба.
Влас. інф.