Українці! Ветеранська спільнота «Всеукраїнського об’єднання «Ми Українці» доставила бронеавтомобіль нашим захисникам.
Місія, до якої ми готувались не один місяць, закінчилась. Бронеавтомобіль Т-4 відігнали й передали 23 батальйону 56 бригади, який наразі тримає передові позиції в селищі Піски.
Ідею укомплектувати цей підрозділ виношували дуже давно, але повинні були зійтись усі зірки в одному місці, аби її реалізувати. І це сталося. Мабуть, зерно цього задуму зародилось ще тоді, коли ми з побратимами були в Чехії, у нашої нескорено невгамовної діаспори. Тоді вперше подумали про функціональний автомобіль для передової. І з того часу почали готуватись.
Наразі ми виконали взяті на себе зобов’язання і тому можемо душевно та щиро подякувати всім причетним до цього.

Історія доставки цього бронеавтомобіля — це історія цілої субкультури людей, яких ми гордо називаємо ВОЛОНТЕРАМИ. Саме в далекому 2014-му році ця машина зайшла на бойове чергування до волонтерської фундації «Армія SOS». Саме з 2014-го цей бойовий кінь об’їздив увесь Схід — від Маріка до Станиці. І саме ця організація взяла на себе фінансові зобов’язання по капітальному ремонту автомобіля. Адже технічний стан є запорукою того, що машина не підведе у найвідповідальніший момент на справжній війні. Ярослав Тропінов, Ivan Kb, Артем Палютін — подяка вам!
Волонтерську допомогу ми можемо розділити на три напрямки, в яких закладена складова майбутнього нашої Країни, адже людський фактор — від підлітка до дідуся, від школяра до бізнесмена — є фундаментом побудови міцної та незалежної Держави:
Ось наші славні волонтери:
спеціалізована школа «Сузір’я», місто Вишгород (2-е клас);
школа 147, місто Київ. Дякуємо дітлахам і вчителям за гідний приклад патріотизму й турботу про наших Захисників!
«Атомпрофспілка» — Павло Прудников, Валерій Матов;
Вишгородська міська рада — особисто мер Олексій Момот;
«13 резервна сотня ДУК ПС (м. Київ) — друже Валентин Бандера, друже Дельта Rostyslav Malievanov;
журнал «Корупціонер в Україні» — Сергій Новіков;
«Національна спілка письменників України» — Сергій Мартинюк, Олена Дорофієвська, Тетяна Фольварочна, Марія Морозенко, Марґо Ґейко, Борис Пономаренко.
Волонтери, Люди з великої літери: Микола Кравченко, Раїса Шматко, Армен Шахарьянц, Вікторія Литвин, Світлана Кернер і всі ветерани та справжні патріоти.
Це ті, хто не лише словами, а й справжнім внеском долучились до втілення в життя важливої місії. Ви — гідний приклад для вашого оточення, для всієї України.
Вам вдячні захисники і ми, всі, хто робив цю справу, також дякуємо сердечно. В усіх нас і є той стержень, який формує нашу Націю, не дає здати позиції, не дає схибити, не дає стати рабом!
Місія закінчилась, готуємось до нової!
Слава УКРАЇНІ!
Слава НАЦІЇ!
Слава ЗАХИСНИКАМ!
Іван ТАТАУРОВ