08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вишгород готується до зими

У Вишгороді триває планомірна робота з підготовки міського господарства до роботи в зимовий період. Про те, що вже вдалося зробити і які ще роботи тривають, розповів Вишгородський міський голова Олексій МОМОТ (офіційна сторінка у Facebook):
Нині житлово-комунальні підприємства міста активно готуються до зими. Зокрема, проводиться профілактика систем водопостачання та теплових мереж, заготовлено піщано-соляну суміш, відремонтовано спецтехніку. Ведуться роботи з «консервування» на зимовий період систем поливу та двох пішохідних фонтанів. Місто придбало ще один авторозсіювач соляно-піщаної суміші. КП «Благоустрій-Вишгород» зібрало інформацію щодо аварійних дерев. З наступного тижня розпочнуть обрізати сухостій та чистити дерева, уражені омелою.
Нинішня осінь суха і тепла. Грибники, звичайно, не в захваті, а от нашим комунальним службам така погода — «на руку». Працюють активно і на повну потужність. Зокрема, завершено ремонт з’їзду на вул. Глібова. На цій ділянці зроблено «корито», де висипано в два шари фракцію щебеню та асфальтну крихту; відремонтовано підпірну стінку по вул. Кургузова, 4, вхідну групу та перила по вул. Хмельницького, 7.
Тривають і масштабні роботи з реконструкції прибудинкових територій за адресами: Набережна, 4 та Набережна, 4-а. Роботи ускладнені тим, що до задньої частини будинків немає під’їзду. Тому демонтаж і заміна старої відмостки, а також асфальтування тротуарів там проводилися вручну. За сприятливої погоди плануємо завершити ці роботи до кінця місяця.
На черзі — ремонт та розширення проїзду між буд. Мазепи, 12 та буд. Дніпровська, 2 із заміною бордюрного каменю та облаштуванням додаткових паркомісць.
Найближчим часом розпочинаємо ремонт прибудинкової території по вул. Шолуденка, 6 (з боку центральної районної аптеки). Заплановано ремонт тротуарів, облаштування додаткових паркомісць та озеленення прилеглої території.
Програма «Теплий під’їзд» успішно завершується і в цьому році буде реалізована на 100 %. Сьогодні потрібно замінити вікна по вул. Кургузова, 11. На черзі — Київська, 18.
Наступний, згідно з висновками експертизи, буд. Шолуденка, 6-г. Останній об’єкт, де є потреба в заміні вікон та дверей у місцях загального користування, — гуртожиток по пр. Шевченка, 6.
Активно ведуться ремонти дахів за адресами: Симоненка, 1-б та Кургузова, 4. До кінця року буде реалізовано проект із ремонту даху по вул. Київській, 20.
Також приведено до ладу дитячий майданчик по вул. Хмельницького, 5 — демонтовано непрактичні елементи, які найближчим часом будуть замінені новими гойдалками.
Тривають ремонтні роботи футбольних майданчиків за адресами: вул. Київська, 18 та вул. Кургузова, 3-а, 3-б. З метою економії коштів поля перестелять покриттям, яке використовувалося на центральному стадіоні. Штучний газон є в доброму стані і може прослужити ще з десяток років при інтенсивному навантаженні.
Завершено також роботи з LED-освітлення вул. Виноградної (масив «Дідовиця»). Облаштовано декоративну гірку по вул. Хмельницького, 7, прополено клумби та почищено декоративні насадження і кущі.