24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Рятувальники грали у футбол

22 жовтня у Вишгородському районі відбувся фінальний етап турніру з міні-футболу серед підрозділів ДСНС Київщини.
У змаганнях брали участь команди, які вибороли найвищі місця у своїх підгрупах — спортсмени Броварського, Яготинського, Білоцерківського, Васильківського, Вишгородського районів, Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква, Ірпінського регіону і апарату Головного управління.
Товариські матчі з футболу між рятувальниками області проходять не вперше, але це не зменшує спортивного запалу учасників. І щоразу «надзвичайні» гравці демонструють непередбачувані результати. Саме тому кожна боротьба на полі — цікава і неповторна.
Отже, в результаті напруженої боротьби перемогу виборола команда Яготинського району, срібні нагороди — футболісти Вишгородського району (НА ФОТО), бронзові — команда Броварського району.
Під час урочистого закриття турніру перший заступник начальника Головного управління Петро Кісільов вручив переможцям турніру кубок, а всім призерам — грамоти та сертифікати на придбання цінних подарунків від федерації пожежно-прикладного спорту Київської області.
Спорт — це сила, здоров’я і азарт. А наші рятувальники знаються на цьому професійно!
Вишгородський районний відділ
ГУ ДСНС України у Київській області