24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Гартуємо козацький дух

Традиційними змаганнями збірних 10-х та 11-х класів з козацького багатоборства відзначили День захисника України та День Українського козацтва у Вишгородській школі «Сузір’я».
Після величавого звучання Гімну Держави адмірал-командор Українського козацтва Анатолій Мисько поздоровив учасників акції зі святами і побажав усім добра.
Суддя Наталія Свінчак оголосила хвилину мовчання в пам’ять про полеглих в українсько-російській війні. До меморіальної дошки загиблого у війні учня школи Євгена Єрмакова поклали квіти. Директор школи Леся Горгота побажала успіхів у змаганнях.
Були естафета з м’ячами, біг у лантухах, одягання загальновійськового захисного комплекту, естафета «Арка», подача «боєприпасів на передову», перетягування спортивного мотуза.
У підтягуванні на перекладині у висі переміг Денис Волошин (10 клас) — 22 підйоми. Друге місце виборов Владислав Ларютенко (11кл.) — 20 разів, трійку призерів замкнув Іван Рогочий (11 клас) — 19 разів. У конкурсі капітанів команд 1 місце виборов Максим Майоров (10 кл.), 2-ге — Нікіта Бондаренко (11 кл.).
Перемога дісталась збірній 10 класів. Команди одержали нагородні командні та особисті дипломи відповідних ступенів і традиційні пироги.
Грамотами районної ради ФСТ «Україна» відзначені директор школи Леся Горгота, вчителі Наталія Свінчак, Василь Кондратенко, Володимир Кабачинський.
Можливо, у міністерських програмах не передбачені такі заходи. Але ж у системі патріотичного виховання підростаючого покоління вони просто необхідні!
Анатолій МИСЬКО,
головний суддя змагань