30.11.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Завершується голосування!

Проголосуйте до 15 жовтня ц. р. за проекти, подані мешканцями нашого міста:

Стадіон та парк відпочинку «Курган»

Проект передбачає: відновлення футбольного поля зі зміною трав’яного покрову на штучне покриття, облаштування трибунами, облаштування парку (зони відпочинку) по вул. Ватутіна.

Благоустрій озера Бегемотики

Проект передбачає: очищення озер Бегемотики на набережній Київського водосховища та проведення благоустрою прилеглих до озер територій.

Туристична тропа «Серце Вишгорода»

Проект передбачає: проведення благоустрою зеленої зони по вул. Кургузова (поруч із парком «Ярославичі»).

Покриття дитячого майданчика «Мрії дитинства»

Проект передбачає: гумове покриття існуючого дитячого майданчика біля будинку по пр. Шевченка, 2­д (ЖК «Ольжин Град»).

Спортивний майданчик «Спорт для всіх»

Проект передбачає: створення спортивного майданчика (вуличні тренажери) по пр. Шевченка, 2­д (ЖК «Ольжин град»).

Дитячий амфітеатр «Амфік»

Проект передбачає: встановлення дитячого амфітеатру «Амфік» між ЖК «Ярославичі­1» та ЖК «Ярославичі­2» поруч з дитячим майданчиком «Зеленгай» та парком «Ярославичі».

Паркова зона відпочинку «Чайка»

Проект передбачає: встановлення стовпів освітлення в центрі паркової зони відпочинку; викладення бруківкою доріжок зони відпочинку; вздовж доріжок встановлення лав для відпочинку та урн для сміття; облаштування велосипедної доріжки; озеленення території, проведення Wi­Fi з відкритим доступом. (Територія — вул. Набережна, біля мотузкового парку).

Створення молодіжного центру «Серце Вишгорода».

Проект передбачає: створення унікального молодіжного центру (лекції, спілкування тощо).

Туристична навігація для міста Вишгорода

Проект передбачає: встановлення в місті двох туристичних пілонів з інформацією щодо пам’яток Вишгорода та з картою міста, зміну поточних адресних табличок на будинках (пр. Мазепи) на нові.

Туристичний імідж міста Вишгорода: розробка та презентація концепції туристичного брейдингу території

Проект передбачає: розробку та презентацію концепції туристичного бренду міста Вишгорода.

Дванадцять народних скульптур

Проект передбачає: виготовлення скульптур та скульптурних композицій, створених з вогне­, волого­, вандалостійких природних матеріалів у лініях та кольорах, притаманних народному стилю. Територія: вулиці, сквери, площі міста Вишгорода

Street Art Festival Vyshgorod

Проект передбачає: проведення щорічного фестивалю з культурною, туристичною, освітньою та соціально­економічною основою. (Мурали, 3­D малюнки. Локації обиратимуть містяни).

Адреса: набережна Київського водосховища м. Вишгорода.

Комплекс спортивного знаряддя типу «Вітапаркур» у зеленій зоні за школою «Сузір’я»

Проект передбачає: встановлення комплексу простих знарядь, що складається з 15 міні­майданчиків, які об’єднані у єдиний маршрут для пробіжок або прогулянок.

Освітній проект­гра для дітей «Колонізуємо планету»

Гра розрахована на школярів старшого віку, але можна адаптувати і для молодших. Скелет гри виглядає так: 1. Обираємо планету, яку будемо освоювати. 2. Збираємо необхідні речі в дорогу (саджанці, насіння, інструменти тощо). 3. Мінімізуємо вантаж, щоб його могла підняти ракета. 4. Приземлюємось на планеті, обираємо місце для заснування міста. 5. Облаштовуємось. Тобто: створюємо план міста, розраховуємо терміни будівництва. Звичайно, все це у спрощеному вигляді. 6. Створюємо поля та сільське господарство. 7. Виклики: землетрус, напад саранчі, епідемія, підтоплення.

Ознайомитись з проектами та проголосувати за них можна в електронному вигляді на офіційному сайті міської ради на платформі Розумне місто https://rozumnemisto.org/vyshhorod/public­budget та/або в паперовому вигляді у кабінеті 24 (перший поверх) та/або в кабінеті 66 (третій поверх), в кабінеті 92 (четвертий поверх) адмінбудинку за адресою: м. Вишгород, площа Шевченка, 1. Голосування відбувається за наявності паспорта. Проголосувати можна до 15.10.2019 р. УВАГА! 12.10.2019, в останню суботу перед кінцевою датою голосування, з 10:00 до 14:00 можна буде проголосувати в кабінеті 66 (третій поверх) адмінбудинку. Долучайтесь! Підтримайте авторів та їх ініціативи по покращенню нашого міста.

ЗРОБИМО НАШЕ МІСТО КРАЩИМ РАЗОМ!

https://rozumnemisto.org/vyshhorod/public­budget/projects

Тетяна БРАЖНІКОВА,

секретар ради